*alt_site_homepage_image*

*paieska*

Kariera

Tu opišemo naše ponudbe za delo.

Iščemo strokovnjake za telemarketing. Med zadolžitve pri delu spada:

  • Prodaja izdelkov in storitev preko telefona;
  • Dokončanje naročila, prejetega po telefonu;
  • Vzdrževanje stikov z obstoječimi strankami.

Radi bi vas povabili v našo ekipo, če:

  • Imate spretnosti komunikacije po telefonu ali bi želeli te spretnosti izboljšati;
  • Si želite neprecenljivih izkušenj v prodaji;
  • Iščete plačilo na osnovi vaših rezultatov.

V prijetni in prostorni pisarni na Tržaški cesti 40 v Mariboru  iščemo novega sodelavca na poziciji prodajnega svetovalca.

Opis delovnega mesta

Prepoznavanje potreb strank

Predstavitev koristi in prednosti naših rešitev za stranke

Prodaja izdelkov in storitev preko telefona

Vnašanje naročil v sistem

Vzdrževanje odnosov z obstoječimi strankami

Sodelovanje pri nadgradnji prodajnih pristopov

Nudimo

Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev

Dopoldansko delo med 8.00 in 15.30 uro, vikendi in prazniki so dela prosti dnevi

Atraktiven plačilni sistem (fiksni del plače in bonus  za uspešnost ter dodatni bonus za lojalnost)

Možnost napredovanja

Celovito uvajanje o prodajnih pristopih in izdelkih

Veliko priložnosti za učenje, odporo pri vašem delu delu, mentoriranje, deljenje dobrih praks

Dinamično in sproščeno delovno okolje

Možnost dela od doma po uspešno opravljeni poskusni dobi

Pričakujemo

Odgovoren in zanesljiv pristop do dela

Proaktivnost, samoiniciativnost in ciljno usmerjenost

Dober besedni zaklad in zmožnost komuniciranja z različnimi tipi ljudi.

Željo po osebnostnem razvoju in nadgradnjo komunikacijskih ter prodajnih veščin

Tekoče znanje slovenskega jezika.

Za več informacij o delovnem mestu vam je z veseljem na voljo, ga. Nina Bombek, vodja prodajnih agentov na naslovu nina.bombek@telemarketing-slovenia.si ali telefonski številki 040 494 895.

Če ste se prepoznali v opisu, vas vabimo, da se do vključno 12.9.2024 prijavite na naslov nina.bombek@telemarketing-slovenia.si

Plača brez omejitve navzgor

Interna in eksterna izobraževanja in možnost, da se učite od najboljših

Delovni čas od ponedeljka do petka (vikendi in prazniki prosti)

Popusti za izdelke, ki jih prodajamo

Bonusi za uspešen začetek

Dodatki k plači za priporočene in uspešno pridružene sodelavce

Zakaj nas zaposleni izberejo?

  • *lithuania*
    • Maribor
    • Celje
    • Alytus
    • Vilnius
    • Marijampolė
    • Panevėžys
    • Utena
    • Prešov
    • Banska Bystrica